Hakkımızda

MENA Gate A.Ş. markalarından biri olan Reyhan Evi, 2014 yılından beri helal süt ürünlerini ve çeşitli gıdaları mükemmellik ilkesiyle ve tutkuyla üretmektedir.
Türkiye’de başladık ve farklı kıtalarda 6000’den fazla müşterimizin toptan ve ihracat siparişlerini yerine getiriyoruz.

 

Reyhan evi peynir üretici - hakkımızda

Reyhan Evi Gıda; arzu edilen, sağlıklı ve kaliteli lezzetleri aile üyelerinin buluşma noktası olan kahvaltı masalarına getiriyor. Müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda helal geleneksel süt ürünleri ve çeşitli gıdalar üretiyor.

2014 yılında, Reyhan Evi; Kahramanmaraş’ın kırsal ve doğal ortamında, özel bir fabrikada üretilen çeşitli peynir, yağ, labne, helva ve diğer süt ürünlerini içeren 20’den fazla ürününü tanıttı. Sağlığın paha biçilmez olduğunun bilinciyle uluslararası gıda güvenliği standartlarını dikkate alarak şu kalite sertifikalarını almıştır: OHSAS 18001, ISO 14001 ve ISO 9001. Bununla birlikte yüksek hijyen standartlarını yerine getiren güvenilir tedarikçilerimizden seçtiğimiz taze inek sütleri fark yaratmamızı sağlıyor.

Kalite Seretifikaları

% 100 Uluslararası Standartlara Bağlı
En iyi uluslararası teknolojiler ve hijyen standartlarıyla en kaliteli ürün çeşitlerini üretmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Orijinal lezzetleri ve atalarımızın bulduğu tatları topluma, yeni nesillere aktarırken sağlıklı ve besleyici süt ürünleriyle kahvaltı masalarını güne başlamak için harika bir yer haline getiriyoruz.

Misyonumuz

Orta Doğu’nun geleneksel lezzetini yansıtan süt ürünlerini, damak tadı ve besleyici değerlerle zenginleştirmek, süt üretiminde sağlık bilincini artırmak ve teknolojik ilerleme konularında öncü olmak.